فروشگاه    ۱۰۰  گالن
قوانین و مقررات تماس با ما درباره ما سوالات متداول مقالات پمپ آب تصفیه آب خانگی خانه

طریقه بازگشت کالا

۱.هرگونه نقص فنی کالا باید حداکثر تا چهل و هشت ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن تماس و یا فرم تماس یا واتس اپ اطلاع داده شود تا نسبت به بازگشت کالا و یا اقدام لازم تصمیمات مربوطه اخذ گردد.

۲. خریدار می تواند تا هفت روز پس از تحویل کالا در صورتی که بسته بندی کالا باز نشده باشد نسبت به انصراف از خرید اقدام نماید .هزینه بازگشت کالا به عهده مشتری می باشد .چنانچه قیمت کالا به دلیل نوسانات قیمتی و ارزی متغیر باشد انصراف از خرید به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد .

۳. در صورتیکه کالای ارسالی با مشخصات سفارش منطبق نباشد لازم است که خریدار تا بیست و چهار ساعت پس از دریافت کالا نسبت به اطلاع رسانی به بخش ارتباط با مشتری اقدام نماید . هرگونه اعتراض نسبت به عدم تطبیق کالا پس از بیست و چهار ساعت قابل قبول نمی باشد .

۴. در همه موارد فوق فروشگاه صدگالن موظف است پس از دریافت کالا و تایید صحت ادعای خریدار وجه پرداختی را حداکثر ظرف 24 ساعت به مشتری بازگرداند . درصورتیکه بازگشت کالا به دلیل نقص فنی و یا عدم تطبیق باشد فروشگاه صدگالن موظف است که هزینه بازگشت کالا و ارسال اولیه کالا را بر عهده بگیرد .


نماد اعتماد الکترونیکی


مشاوره آنلاین  

.کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فروشگاه و تعمیرگاه آتش فراز می باشد

تماس با کارشناس