فروشگاه    ۱۰۰  گالن
قوانین و مقررات تماس با ما درباره ما سوالات متداول مقالات پمپ آب تصفیه آب خانگی خانه

قوانین و مقررات

سفارش و خرید شما از فروشگاه صد گالن به منزله توافق و قبول شرایط و مقررات زیر است :

۱. خرید کالا در فروشگاه صد گالن بر مبنای قوانین و آیین نامه های تجارت الکترونیک و مقررات جمهوری اسلامی می باشد .

۲. مشخصات کالاها از سایت های سازنده و نمایندگی ها استخراج شده و بعضا ترجمه شده اند . از این رو فروشگاه صد گالن مسوولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده ندارد .

۳. فروشگاه صد گالن هیچ گونه مسوولیتی در قبال مشکلات سایت که خارج از عهده و کنترل ماست مانند قطعی ارتباط با سرور و یا اختلال شبکه و یا اختلال در اتصال به درگاه بانک و .. ندارد .

۴. فروشگاه صد گالن خود را ملزم به حفظ اطلاعات شخصی مشتریان می داند و همواره در جهت حفظ آن نهایت تلاش خود را می نماید .

۵. استفاده از خدمات و محتویات سایت بدون اطلاع ما قابل قبول نیست و پیگرد قانونی دارد .

۶. لازم است که مشتریان محترم به هنگام وارد کردن مشخصات و آدرس نهایت دقت را مبذول نمایند . هرگونه مشکل ناشی از وارد کردن اطلاعات اشتباه به عهده مشتری می باشد .

۷. در صورتی که صد گالن توان تحویل کالارا در مورد مقرر نداشته باشد و طرفین درمورد تحویل کالا در زمان دیگری به توافق نرسند مشتری محق است که خرید خود را باطل نموده و مبلغ پرداختی را بدون هیچ گونه کسری دریافت نماید .

۸. ارزش کالا با توجه به قیمت روز به علاوه مالیات محاسبه شده و مالیات بر ارزش افزوده در صورت قید نشدن در سایت صفر ریال محاسبه می گردد .

۹.چنانچه کالایی گارانتی داشته باشد در قسمت توضیحات ذکر شده است و چنانچه در مورد گارانتی اشاره ای نشده است به معنی عدم وجود گارانتی است .

۱۰.هرگونه نقص فنی کالا باید حداکثر تا چهل و هشت ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن تماس و یا واتس اپ و یا فرم ارتباط اطلاع داده شود تا نسبت به بازگشت کالا و یا اقدام لازم تصمیمات مربوطه اخذ گردد.

۱۱. خریدار می تواند تا هفت روز پس از تحویل کالا در صورتی که بسته بندی کالا باز نشده باشد نسبت به انصراف از خرید اقدام نماید .هزینه بازگشت کالا به عهده مشتری می باشد .چنانچه قیمت کالا به دلیل نوسانات قیمتی و ارزی متغیر باشد انصراف از خرید به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد .

۱۲. در صورتیکه کالای ارسالی با مشخصات سفارش منطبق نباشد لازم است که خریدار تا بیست و چهار ساعت پس از دریافت کالا نسبت به اطلاع رسانی به بخش ارتباط با مشتری اقدام نماید . هرگونه اعتراض نسبت به عدم تطبیق کالا پس از بیست و چهار ساعت قابل قبول نمی باشد .


نماد اعتماد الکترونیکی


مشاوره آنلاین  

.کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به فروشگاه و تعمیرگاه آتش فراز می باشد

تماس با کارشناس